2 Eylül 2018 Süper Lig İddaa Tahminleri

  • 147 Kasımpaşa - Ankaragücü İddaa Tahmini

2.09.2018 - 19:15

Kasımpaşa’yı Sivas karşısında 90 dakika izledim. Bir kontra atak dersi verdiler. Şu anda Süper Lig’in en iyi kontra atak takımı konumundalar. Eduok ve Trezeguet’nin de bireysel katkıları muazzam. Ankaragücü dirençli bir takım. Trabzon önünde sonradan oyuna giren Kenan’ın katkısı da olumluydu. Sol bek Pinto da hücumda bir ekstra yaratabiliyor. Ankaragücü kapanacaktır, Kasımpaşa’nın uzmanlığı ise kapanan savunmaları açmak değil. Ben kısır bir maç bekliyorum.

2.09.2018 - 21:45

Beşiktaş, yoğun Ağustos’un ardından bu maçla araya girecek; bu araya da çok ihtiyaçları var. Ligde 4, Avrupa’da 6, şimdiden 10 resmi maç oynamış olacaklar. Milli maç arasından sonra transferlerin de katılmasıyla daha dengeli bir Beşiktaş izleyeceğimizi düşünüyorum. Samet Aybaba’nın Bursaspor’u da henüz yaratıcılıktan uzak. Öndeki Lima-Stancu-Yusuf üçlüsü henüz sıradan. Batalla, Sow gibi alternatifleri kaybettiler, Necid de zaten herhangi bir katkı verememişti. Bursa’daki süper atmosfere gelen her takımın işi zor ama Beşiktaş’ın da kazanabilecek kalitesi var.

  • 156 Antalyaspor - Rizespor İddaa Tahmini

2.09.2018 - 21:45

Antalya, ligin sorunlu takımlarından. Gidenleri, sakatları, lisans çıkarmadıkları transferler derken Bülent Korkmaz sahaya bolca genç oyuncuyla çıkmak zorunda kaldı Beşiktaş önünde. Ama muazzam bir efor ortaya koydular. Doukara’nın da ekstralarıyla mucize bir galibiyet çıkardılar İstanbul’dan. Drole yine etkiliydi, 11’de başlayacaktır diye düşünüyorum. Rizespor bir kontra atak takımı. Geriden hızlı çıkıp özellikle Umar’la buluşturacakları toplarla fırsat arıyorlar. Antalya’da o fırsatları bulmaları kolay olmaz.

  • 146 (1h) Bşb Erzurumspor - İst. Başakşehir İddaa Tahmini

2.09.2018 - 19:15

Erzurumspor ligin mütevazı kadrosu. Ancak çabaları üst düzey. Beşiktaş’a karşı 60 dakika iyi direndiler, Rize’den de puan çıkardılar. Çizgileri olumlu. Ancak fikstürleri zor. İç saha maçlarını peş peşe devlerle oynuyorlar ve puan toplamakta güçlük çekiyorlar. Özellikle göbekte Scuk-Taylan göbekleri rakipleri rahatsız eden bir ikili. Başakşehir’se her sene olduğu gibi Avrupa’ya veda ettikten sonra toparlandı. Akhisar önünde Bajic’in sonradan girip gol atmasıyla santrfor rotasyonu zenginleşti. Mossoro’nun cezası bitti ve dakika aldı. Clichy ve Alpaslan’ın sakatlığında sol beke de hafta içinde takviye yaptılar. Erzurum’da bu sene hiçbir takımın işi kolay olmaz. Ama Başakşehir’in de kalitesi hâlâ üst düzey. Visca hâlâ pırıl pırıl.

İlgili Yazılar

 

Yorum

Henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun
Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
Konuk
Cumartesi, 17 Nisan 2021

Güvenlik Kodu Görseli