Libertadores Kupası 25.05.2018 İddaa Tahminleri

  • 553 Estudiantes Lp - Nacional İddaa Tahmini

6.grupta kilit maç. Estudiantes bu maçı en az 2 farklı kazanırsa, gruptan çıkacak. Diğer skorlar Nacional'i üst tura atacak. Yine de aksi skor halinde Estudiantes en kötü Sudamericana'ya gidecek ama 6 maçtır kazanamayan takım formsuz. Kısaca 2 hafta önce Bernardi'nin yerine takımın başına gelen Benitez etkisini gösteremedi. 15 maçtır yenilmeyen Nacional, 2018'deki 27 maçta 17 gol yiyerek, iyi bir savunma performansı sergiledi. Beraberlik onlara yetiyor. Tek farklı mağlubiyette Garcilaso'dan an itibariyle 8 gollük averaj farkına sahip olduklarından yine çıkmayı başaracaklar. Estudiantes'ta takımın hızını arttıran Otero'nun durumu şüpheli. Ben ilk yarıda dengenin bozulmasını beklemiyorum.

2.grupta 4 takım da şansını son haftaya taşıdı. Beraberlik Atletico Nacional'in turlamasını yetiyor. Dayro, Renteria, Hernandez ve Torres'li hücum 4'lüsü tehlikeli. Colo Colo kazanırsa grupları geçecek. Puan kaybı halinde Bolivar-Delfin maçının skoru önemli. Sahasında 12 maçtır üst üste kazanan Nacional formda. Colo Colo, Tapia geldikten sonra 6 maçta 11 puan topladı. ''Var'' cazip.
  • 556 Bolivar - Delfin İddaa Tahmini

Bolivar, sahasında 3 bin 600 metre rakımın etkisiyle birlikte çıktığı son 20 uluslar arası maçta kaybetmeyip, 14 galibiyet aldı. Yine Libertadores'te buradaki son 15 maçta mağlubiyetleri bulunmuyor. Bolivar kazanırsa Sudamericana'yı garantileyecek, Colo Colo'nun Atletico Nacional'e kaybetmesi gruptan çıkartacak. Delfin kaybetmezse Colo Colo'nun mağlubiyeti halinde gruptan çıkacak, yenilmezse en kötü Sudamericana'yı garantileyecek. Kontrollü oyun olur. Gol barajı aşılmaz.

  • 557 Corinthians - Los Millionarios İddaa Tahmini

Lider Corinthians'ın grup liderliği garanti gibi görünüyor. Millonarios bu maça son sırada çıkıyor. Üst tura yükselmek için Independiente ile Deportivo Lara arasındaki maçın berabere bitmesi, onların da burada kazanması gerekiyor. Ama işleri zor. Risk almaları gerektiğinde Corinthians bunu cezalandırır.

İlgili Yazılar

 

Yorum

Henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun
Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
Konuk
Pazartesi, 10 Mayıs 2021

Güvenlik Kodu Görseli