NBA İddaa Tahminleri 25.05.2018

Houston maç içerisinde iki defa Golden State'in maçı koparmak üzere yaptığı hamleye karşı dik durdu ve özellikle Paul'un bu anlarda sorumluluk alıp önemli basketlere imza atmasıyla tekrar saha avantajını ele geçirdi. Savunma da çok iyiydiler. Toplamda atılan 187 sayı en düşük skor oldu serideki. Artık sonra doğru ben savunmaların biraz daha önde olacağını düşünüyorum. Kimin kazanacağını tahmin etmek zor; ama artan stresle beraber daha çok yanlış şut tercihleri görmeye devam edeceğimizi ve bu maçın alta gitmesini bekliyorum.

  • 982 Hou Rockets - Gs Warriors İddaa Tahmini 2-
Dördüncü maç nihayet yakın geçen bir mücaeleye sahne oldu. İki tarafın da ritmini uzun süreli koruyamadığını gördük ve oyun genellikle Rockets'ın istediği tempodaydı. 95-92'lik skor, bu takımların ofansif kapasiteleri göz önüne alındığında biraz istisnai, fakat Rockets tempoyu düşürüyorken ve seri ilerledikçe savunmalar rakip hücumları daha iyi kontrol ediyorken, skorların bundan sonra da çok yükseklere çıkmama ihtimali artıyor. Beşinci maçın da 220.5 altında kalmasını bekliyorum.
  • 991 Hou Rockets - Gs Warriors İddaa Tahmini

Ve Rockets serinin gidişatı açısından çok kritik bir galibiyete imza atarak saha avantajını tekrar eline aldı. Rockets gibi savunma seviyesi ortada olan bir takım için Warriors gibi bir rakibi 92 sayıda tutmak muazzam bir işti. Warriors ilk yarıda farkı 10 sayının üzerine çıkardı. Rockets yakaladı. Son çeyreğe başlarken fark yine çift hanelerde Warriors lehineydi ancak kazanan Rockets oldu. James Harden tabii ki galibiyetin mimarıydı ancak 7 oyunculuk rotasyonla alınan bu galibiyet Warriors'ı biraz sarsmıştır. Elbette ev sahibi takımın atıcıları kötü günlerindeydi denilebilir fakat bu galibiyet Rockets'ın evine hayli moralli dönmesini sağlayacak. Toyota Center'da bir galibiyet daha gelebilir.

İlgili Yazılar

 

Yorum

Henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun
Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
Konuk
Pazartesi, 10 Mayıs 2021

Güvenlik Kodu Görseli