BetebetMelbetVDCasinoGolegol
  1. Admin
  2. NBA & NCAAB
  3. Cuma, 18 Mayıs 2018
  4.  E-posta abonesi olun

  • 995 Cle Cavaliers - Bos Celtics İddaa Tahmin -1-

Lebron 2-0 geriye düşseler de her defasında ben çok geriden geldim rahatlığında konuşmaya devam ediyor; ama şu ana kadar oynadıkları oyun kendi sahalarında hep kazanacaklarını düşünsek de Boston'dan bir galibiyet çalabileceklerinin ışığını vermiyor. Indiana serisine de böyle kötü başlamışlardı; ama toparlamışlardı. Bu sefer iki maç üst üste Boston çok net enerjiyi ortaya koydu ve burada zor kaybedeceğini gösterdi. Lebron'un tek başına savaşına devam etmesini ve seriyi 3-0'a gitmekten kurtarmasını bekliyorum. Seriyi geçmeye yeter mi soru işareti.

Tahmin 1: MS 1 h2(6,5) - Oran: 1,70

Kaynak: https://betlantis6.com/forum/253-basaksehir-kasimpasa-iddaa-tahminleri-19-05-2018.html

  • 995 Cle Cavaliers - Bos Celtics İddaa Tahmin -2-

Cavaliers serinin ikinci maçına daha iyi bir başlangıç yapsa da ikinci yarıda oyunun kontrolünü eline alan Celtics geri dönüp 13 sayı farkla kazanmayı başardı. Ev sahibi takım savunmada işleri iyice sıkı tutunca Cavaliers sadece James üzerinden çözüm arayışlarında kalınca bu durum galibiyet için yeterli olmuyor. James 42 sayı, 10 ribaunt ve 12 asist ile triple-double yaparak muhteşem bir performansa imza atsa da takım arkadaşlarının çok fazla desteğine ihtiyaç duyuyor. Serinin üçüncü maçında bu kez ev sahibi olarak bir tepki ortaya koyabilirler mi göreceğiz. Celtics'in evinde çok iyi oynadığı, savunmada geçit vermediği doğru ancak deplasman maçlarında bunu pek başardıkları da söylenemez. Dolayısıyla Cavaliers'ın bir şansı olabilir ancak ev sahibi takımın hücum anlamında yine zorlanmasını bekliyorum. Dolayısıyla alt tercihi uygun görünüyor. 

Tahmin 2: AÜ Alt (L: 205,5) - Oran: 1,70

  • 820 GS Warriors - Hou Rockets İddaa Tahmin -1-

Golden State son maçı kaybetse de bir maç çalarak kendi salonuna geldiği için aslında istediğini aldı. Houston'ın dış şutları girmedğinde çok zorlanıyorlar. Oysa ki Golden State farklı hücum silahlarıyla bir şey her an yaratma potansiyeline sahip. Özellikle Durant büyük bir match-up problemi yaratıyor ve çok rahat oynuyor. Kendi sahalarında Curry'nin de havaya girmesiyle galibiyete ulaşmalarını bekliyorum. 

Tahmin 1: MS 1 h2(7,5) - Oran: 1,70

  • 820 GS Warriors - Hou Rockets İddaa Tahmin -2-

Açıkçası serinin ilk maçının ardından Rockets adına pek ümitli değildim fakat ikinci maçta Harden ve Paul önderliğindeki ev sahibi takım, rakibinden çok daha hızlı ve etkin hücum edebileceğini kanıtlarcasına maçı kazandı. Harden'in ilk maçtakinin aksine bu kez sahada yalnız kalmaması ev sahibi takıma galibiyeti getiren başlıca etken oldu. Ariza, Tucker, Paul ve Gordon daha önce defalarca yaptıkları gibi çok önemli skor katkısı vererek galibiyette büyük rol oynadılar. Serinin üçüncü maçında Warriors evinde buna ne kadar izin verecek? Steve Kerr mutlaka bu yenilgiden önemli dersler çıkarmıştır. Neticede hala saha avantajını ellerinde tutuyorlar ve bunu kaybetmemek için de üçüncü maçta daha yüksek bir motivasyona sahip olabilirler. Seyirci desteğini de arkasına alacak Warriors'ın kazanmasını bekliyorum fakat karşılarında artık daha inatçı ve hızlı bir Rockets olacağından maç sonu handikapı riskli olabilir. İlk yarıdan Warriors tercihi daha uygun görünüyor. 

Tahmin 1: İY 1 h2(3,5) - Oran: 1,70

Yorum
Henüz bir yorum yapılmamış.
Yanıtlar (0)


Henüz bu iletiye bir yanıt yazılmamış.
Bu iletiye ilk yanıt yazan siz olun!
Misafir
Yanıtınız
Aşağıdaki düğmeye tıklayarak bu tartışmaya dosya ve görseller yükleyebilirsiniz. gif,jpg,png,jpeg,zip,rar,pdf desteklenir.
• Insert • Sil Dosya Yükleyin (En Büyük Dosya Boyutu: 4 MB)
Güvenlik Kodu
Sitemizi bot ve izinsiz yazılımlardan korumak için sorunuzu göndermeden önce güvenlik kodunu yazmanızı istiyoruz.